Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Sport zawsze budzi emocje i każdy, kto się nim interesuje, ma swoje sympatie. Utożsamianie się ze swoją ukochaną drużyną wyrażać można na wiele sposobów. Bez wątpienia należy do nich przystrojenie w klubowe barwy. Jeszcze zanim zapanowała powszechna moda na specjalne szaliki czy koszulki, kibice ukazywali swoje uwielbienie dla idoli poprzez drużynowe proporce. Ten nieco już zapomniany gadżet to wyjątkowo oryginalny pomysł dla nas samych, a także na prezent dla kogoś nam bliskiego. Proporczyk doskonale będzie wyglądał na ścianie w pokoju - zwłaszcza, że wiele z nich to prawdziwe dzieła sztuki.

Klasyczny proporzec klubowy ma kształt nawiązujący do trójkąta. Może być w całości trójkątny, bądź też przybrać formę chorągwi o takim zakończeniu. W centralnym miejscu proporczyka znajduje się oczywiście klubowy herb, zazwyczaj też jego nazwa. Proporce okolicznościowe - na przykład z okazji meczu - mogą zawierać informacje o obu uczestniczących w nim drużynach. Rzecz jasna wszystkie tego typu pamiątki posiadają sznurek - zawieszkę, która pozwoli umieścić ją w godnym miejscu. Dodatkowo, proporce dekorowane są przez gęste, otaczające je frędzelki, niemniej zdarzają się też gładkie gadżety tego typu.

Znając różne upodobania naszych klientów, oferujemy pamiątki indywidualnie dostosowane do danych potrzeb. Zapewniamy profesjonalną obsługę kibicom drużyn najróżniejszych sportowych dyscyplin. Proponowane produkty są zawsze najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu druku sublimacyjnego. Specjalne warstwy ochronne i wysokiej klasy materiał sprawiają, że proporczyki są odporne na warunki zewnętrzne i upływ czasu.

Oferujemy swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Realizujemy zlecenia nawet od jednej sztuki. Gwarantujemy również oczekującym klientom możliwość odnowienia herbu pod kątem grafiki.

Proporce to historycznie atrybuty militarne, stosowane przez jednostki wojskowe od zamierzchłych czasów. Współcześnie również nawiązują one do etosu walki, honoru i odwagi. W latach siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych powstawały prawdziwe kolekcje tego typu pamiątek, które obecnie posiadają ogromną wartość finansową, a jeszcze większą sentymentalną. Proporzec jest bowiem symbolem przywiązania, ale również wytrawnego znawstwa i ponadprzeciętnego zainteresowania sportem.

Obecnie coraz więcej klubów sportowych dba o zakładanie własnych muzeów, w których prezentuje rozmaite pamiątki i ciekawostki, gromadzone przez lata przez samych włodarzy, ale również kibiców. Zwiedzając takie miejsca, nietrudno zauważyć, że poczesne miejsce na tamtejszych ścianach zajmują właśnie proporce - od tych najdawniejszych, aż po współczesne. Każdy z nich to osobna historia i szereg anegdot, praktycznie każdy to także osobliwe dzieło sztuki.

W naszym sklepie dbamy o to, by kibic otrzymał produkt wyjątkowy i oryginalny. Ukochany klub zajmuje w jego sercu specjalne miejsce i taka też staje się manifestacja tej  relacji. Wspaniałe proporczyki to również prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, którzy docenią jakość i unikalność oferowanych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl