Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

kubek z nadrukiem

Gadżety klubowe stanowią podstawowy element promocji drużyny sportowej, umożliwiając rozpowszechnianie jej wizerunku i herbu, jak również stając się ciekawą propozycją na upominek dla kibiców. Popularnym i wyjątkowo atrakcyjnym akcesorium, dostępnym w niemal każdym sklepiku klubowym jest kubek kibica – podczas jego projektowania niezbędne staje się wykreowanie wzoru, podkreślającego charakter drużyny, jej specyficzny styl oraz profil działalności. Oferujemy tworzenie nadruków na kubki, zoptymalizowanych do indywidualnych potrzeb osób zamawiających. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Profesjonalne nadruki na kubkach – gadżety dla kibiców

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu nadruków na kubki, przedstawiających herby mniejszych drużyn sportowych – kluby te są zazwyczaj rozpoznawane wyłącznie w środowisku lokalnym, nie mając sposobności rozpowszechnienia własnej działalności i wizerunku poza określone granice. Dla kibiców podobnych klubów ważne stają się sposoby utożsamienia z zawodnikami, biorącymi udział w różnego rodzaju rozgrywkach i meczach. Kubek kibica stanowi ciekawą formę wyrażenia własnej sympatii dla danej drużyny.

Klubowy herb, umieszczony na adekwatnym kolorystycznie tle staje się unikalną ozdobą kubka, który zyskuje dzięki nadrukowi sprecyzowanego charakteru. Taki gadżet można nabyć w detalu – jako upominek dla bliskiej osoby lub wyraz swoich upodobań sportowych. Możliwe jest także zamówienie ilości hurtowych do sklepików kibica, prowadzonych przez większość klubów. W takich miejscach kibice mogą zaopatrzyć się w różnego rodzaju gadżety, między innymi kubek z nadrukiem.

Dlaczego warto zamówić u nas kubek z nadrukiem?

Gwarantujemy indywidualny projekt wzoru, który umieszczony na kubku stanie się jego niespotykaną ozdobą. Uwzględniamy preferencje klientów i ważne są dla nas wskazówki oraz informacje, odnoszące się do ich oczekiwań. Optymalizujemy kolorystykę tła do barw klubowych, znajdujących się na herbie oraz zapewniamy zadowalający rezultat wizualny – nasze doświadczenie, zaangażowanie oraz pasja, z jaką tworzymy grafikę gwarantują satysfakcję z osiągniętych efektów. Co ważne, umożliwiamy nadruki na kubkach w rozmaitych rozmiarach i kształtach – dzięki temu Twój kubek kibica może okazać się najbardziej efektowny i zaskakujący, stając się unikalnym gadżetem kibica. Ograniczeniem jest wyłącznie Twoja wyobraźnia.

Reasumując – Ty wybierasz kształt i wielkość kubka oraz informujesz nas o swoich zamiłowaniach odnośnie konkretnego klubu. Możesz również zaproponować własne wzory graficzne herbu lub – jeśli wolisz - całkowicie zdać się na nas. My zaprojektujemy wzór i nadrukujemy go na kubku. Dzięki temu w szybki sposób możesz zyskać nowe akcesorium dla siebie lub asortyment do prowadzonego przez siebie sklepiku kibica. Kubek kibica to także trafny pomysł na prezent dla miłośnika konkretnej drużyny sportowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl