Drużyna Rugby Werewolves Wąbrzeźno

Witamy w naszym sklepie sympatyków wąbrzeskiej drużyny rugby, która dołączyła do nas i tym samym umożliwiła swoim kibicom zakup niepowtarzalnych pamiątek. W związku z tym postanowiliśmy przybliżyć wam nieco informacji dotyczących tej coraz popularniejszej dyscypliny.

Jak głoszą niektóre źródła, pierwszym polskim rugbystą był niejaki Sienkiewicz...

czytaj całość »
Gadżety Kibica LKS Piast Łasin

Zakończony sezon mógł przynieść odrobinę więcej sportowych radości naszym piłkarzom i pozostałym sympatykom klubu, dlatego my kibice musimy ich nieustannie wspierać. Po to właśnie stworzyliśmy sklep internetowy, który bogaty jest we wszelkiego rodzaju pamiątki klubowe: szaliki, kubki, ręczniki, koszulki meczowe, proporczyki oraz poduszki z nadrukiem. Wszystko to z nowym, odświeżonym wizerunkiem klubowego herbu. 

czytaj całość »
4 Najpopularniejsze Kluby Świata

Piłka nożna to sport, który pokochał cały świat. Od wielu lat wierni kibice śledzą poczynania swoich drużyn, drogę rozwoju ulubionych zawodników, a także rozgrywki na arenie międzynarodowej. Najpopularniejsze kluby mogą pochwalić się nie tylko najlepszymi zawodnikami oraz największymi osiągnięciami, ale również najliczniejszymi grupami kibiców. O popularności piłki nożnej świadczyć mogą chociażby serie gier komputerowych i ich konsolowe odpowiedniki stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb fanów. Warto więc przyjrzeć się bliżej poszczególnym drużynom.

czytaj całość »
Rebranding - czyli stary herb jak nowy.

Z punktu widzenia grafiki zazwyczaj jest cała masa szczegółów wymagających poprawy. Wielu z nich nie dostrzegamy gołym okiem, a jeszcze innych nie mamy nawet szansy zauważyć. Widzą je za to inni - drukarze nie mogący niczego wydrukować z nadesłanej grafiki, programy komputerowe odrzucające projekty z przyczyn technicznych, producenci gadżetów sportowych, którzy bezradnie rozkładają ręce na widok otrzymanego materiału.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl